Освітні та мистецькі заходи

Освітні та мистецькі заходи

Популяризація світу науки та освітні заходи

Фонд захисту біорізноманіття України

Конкурс з біомімікрії

Спільний з ПРООН проект «Конкурс з біомімікрії». Вперше в Україні проводився конкурс з біомімікрії від Американського інституту біомімікрії. Серед переможців першого туру проекти із створення штучного хутра з конопляного волокна, створення  покриття для будинків, яке змогло б акумулювати дощову воду та геодезичних куполів, які повторюють багато природних форм

Всеукраїнський екологічний молодіжний Форум

Спільний проект з Університетом «Крок» Всеукраїнський екологічний молодіжний Форум, де Фонд разом із іншими членами оргкомітету вибирав найбільш актуальні, інноваційні екологічні проекти студентів. Так переможцями стала команда школярів з Чернігова, яка вже кілька років поспіль намагається вирішити проблему засміченості довкілля використаними шинами. Також, що цікаво, діти проводили експеримент, який наочно показав як саме шини  шкодять біорізноманіттю.

захист біорізноманіття України
Фотоконкурс «Вікі любить Землю»

Журі спецномінації:

  • Anna Kuzemko, доктор біологічних наук, Інститут ботаніки НАН України.
  • Ivan Moysiyenko, доктор біологічних наук, завідувач кафедри ботаніки Херсонського державного університету.
  • Ольга Чусова (Olga Chusova), кандидат біологічних наук, Інститут ботаніки НАН України.
  • Олена Бронскова, НПП «Меотида».
  • Kateryna Strypko,  директор БО «БФ «Фонд збереження біорізноманіття України», партнер конкурсу

Зі світлин, завантажених до цієї спецномінації, складуть фотоальбом, присвячений охороні степів в Україні.

Фотоконкурс «Вікі любить Землю»

Українська частина міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить Землю» 2020 проходила з 1 по 31 Липня 2020.

«Найкраще фото степового ПЗФ» — одна зі спецномінацій цьогорічного конкурсу. Фонд Захисту біорозноманіття України та Українська Природоохоронна Група — UNCG стали її співорганізаторами.

Завдяки конкурсу, визначаються п’ять найкращих знімків степових краєвидів і рідкісних видів флори й фауни, притаманних для цих місцевостей.

Цього року конкурс став рекордним за активністю учасників. Усього протягом липня до вікісховища було завантажено 20,5 тисяч фотографій українських заповідних територій!  Серед інших країн-учасниць конкурсу Україна посіла друге місце після Німеччини, де учасники завантажили понад 27 тис фото.

Враховуючи, що степові ландшафти наявні лише в кількох областях України та переважно не входять до заповідних територій, учасники конкурсу завантажили 3431 фото.