Рішення для громад

Природоорієнтовані рішення

Фонд також розпочав імплементацію природо орієнтованих рішень(Nature-based solutions) у Львові та Білій Церкві (Киїська область).

Більше про проекти можна дізнатись за посиланням

Наш фонд розпочав кілька проектів із розробки і впровадження природоорієнтованих рішень для міст Біла Церква, Львів, Одеса

В рамках даного напрямку проводяться лекції для співробітників ЖКГ, архітекторів, урбаністів, аткивістів

Теми, які піднімають вчені фонду, є актуальними для міст. Так на лекціях слухачі довідаються про інноваційне озеленення, етичний догляд за деревами,  що робити з інвазивними видами. 

Еколого-дослідницька станція «Глибокі Балики»

Екологічно дослідницька станція “Глибокі Балики” є першим громадським екологічним центром такого типу в Україні. Вона обслуговує локальну Ржищівську громаду з метою забезпечення науково обґрунтованої інформації про стан локальних екосистем та навколишнього середовища, їхньому захисту, а  також розробки стратегій сталого розвитку громади,  що не зашкоджує місцевому біорізноманіттю. 

Ідея станції полягає у тому щоб вона належала до місцевої громади  та підтримувалась нею.  Це буде  наукова резиденція, де можуть перебувати і працювати дослідники та науковці (як академічні так і аматори) з метою створення наукових продуктів необхідних для забезпечення сталого розвитку в місцевому плануванні,  а також захисту біорізноманіття та стійкості екосистем.  Практичний досвід отриманий від діяльності Екологічної Станції “Глибокі Баликі” може бути використаний, для того щоб відтворити подібну станцію десь в іншому місці в світі в якійсь іншій локальній громаді.

 

біорізноманіття України

 Важливою метою проекту є створення на рівні громади стандартной  служби , такої як поліція, пожежна охорона, бібліотека, лікарня, і які можуть бути відтворені у інших громадах та локаціях.

Дослідження поділені на дві основні категорії:

  • Оцінка та моніторинг локальних екосистем та навколишнього середовища, яка включає в себе інвентаризацію місцевих видів та біорізноманіття, а також аналіз та моніторинг статичних та динамічних параметрів навколишнього середовища у відповідь на зміни (Загальна Екологія)
  • Продукування науково обґрунтованих рекомендацій та холістичних (цілісних) стратегій для місцевого сталого розвитку що засновані  на спостереженнях, експериментах та дослідження , здійснених  під егідою Екостанції   (Конструктивна Екологія та Екологічний Інжиніринг)